Lietošanas Noteikumi

Interneta Sarunu Salona “Es’Essence” Lietošanas noteikumi
  • tīmekļa vietne http://www.esessence.lv ir pilnīgi neatkarīga platforma. Tās saturu veido, organizē un uztur nodibinājums “FONDS „LIBIDO OF LIFE””.
  • esessence.lv saturs ir paredzēts personīgai, nekomerciālai lietošanai.
  • esessence.lv intervijās netiek uzdoti parastie jautājumi. Mēs uzskatām, ka cilvēka iekšējais ceļojums ir daudz iedvesmojošāks nekā viņa ārējie panākumi, un ka mēs tikai patiesi iepazīstam kādu citu, ieskatoties dziļāk viņa iekšējā būtībā. Intervijas tiek atklātas ar tiem pašiem vārdiem, kurus intervējamie mums ir pauduši vai uzrakstījuši. Mēs neizmainām vārdus, pat ja mēs nepiekrītam saturam.
  • esessence.lv intervijas un viedokļraksti ir oriģināldarbi un ir aizsargāti ar Latvijas Republikā spēkā esošiem tiesību aktiem. Jebkura esessence.lv publicēto materiālu kopēšana, modificēšana, uzglabāšana, arhivēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana ir kategoriski aizliegta bez esessence.lv rakstiskas atļaujas. Ja tīmekļa vietnes apmeklētājs vēlas izmantot esessence.lv esošos materiālus, tas sazinās ar esessence.lv pārstāvjiem, rakstot uz e-pasta adresi: esessence@esessence.lv.
  • intervētie var izmantot zemas izšķirtspējas attēlus savos sociālajos medijos, taču tikai pēc tam, kad esessence.lv ir ievietojusi interviju tiešsaistē, un vienīgi tad, ja ir ietverta norāde © esessence.lv. Augstas izšķirtspējas attēlus var iegūt divus mēnešus pēc publicēšanas un tikai ar attiecīgā fotogrāfa apstiprinājumu.
  • esessence.lv vietnē var būt saites uz citām vietnēm. esessence.lv nav atbildīga par citu tīmekļa vietņu saturu vai praksi. Visu ārējo tīmekļa vietņu pieejamība ir esessence.lv apmeklētāja risks.
  • esessence.lv nav piešķirta iespēja tīmekļa vietnes apmeklētājiem tieši reaģēt uz esessence.lv saturu, to komentējot, bet satura komentēšana iespējama caur citām tīmekļu vietnēm. Jebkurš komentārs, kas izteikts par esessence.lv publicēto saturu, ir komentāru autoru komentāri, un esessence.lv neuzņemas atbildību par to saturu.
  • Jums ir iespēja parakstīties uz esessence.lv jaunumiem, kas tiks nosūtīti uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Parakstoties uz esessece.lv jaunumiem, Jūs piekrīt saņemt informāciju no esessence.lv par dažāda veida ar esessence.lv saistītām aktivitātēm. Jūs varat atteikties no jaunumiem jebkurā laikā. Jūsu e-pasta adrese netiks nodota nevienai trešai pusei.
  • tīmekļa vietnes lietošanas noteikumi ir saistoši katram esessence.lv apmeklētājam. Ja esessence.lv apmeklētājs lieto lapu vai veic jebkādas ativitātes esessence.lv, tad uzskatāms ka attiecīgais esessence.lv apmeklētājs ir iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem Lietošanas noteikumiem un ievēros tos.
  • esessence.lv ir tiesīga jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt šos Lietošanas noteikumus un izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās ir publiskotas esessence.lv. esessence.lv apmeklētājs regulāri pārlasa Lietošanas noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja esessence.lv apmeklētājs nepiekrīt Lietošanas noteikumiem, viņam ir tiesības nelietot esessence.lv.
Sīkdatņu politika

Izmantojot šo mājaslapu, jūs piekrītat, ka šajā lapā ievietotās veiktspējas/analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi uzlabot pakalpojumu kvalitāti un mārketinga nolūkos.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz jūsu datora atmiņu mājaslapas apmeklēšanas laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājaslapu vai uz citu mājaslapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājaslapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties jūsu iestādījumus vai uzlabot mājaslapas apmeklētāja ērtības.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Google Analytics

Šajā mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc” programma „Google Analytics, kura izmanto teksta sīkdatnes, kas tiek glabātas jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu, tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta. Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju, tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodota apstrādei ASV atrodošos Google serveros. „Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi.

Papildus atteikuma iespējai jūs varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot Google Analytics pārlūkprogrammas opciju. Lejupielādēt šeit: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Sesijas un pastāvīgās sīkdatnes 

Tiek izmantotas gan sesijas sīkdatnes (kas pastāv tikai līdz brīdim, kad aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu) , gan pastāvīgās sīkdatnes (kas pastāv ilgāku, konkrētu laika periodu). Šajā mājaslapā izmantotās sīkdatnes var iedalīt trīs kategorijās: obligāti nepieciešamās, veiktspējas un funkcionālās sīkdatnes.

Kā var kontrolēt un izdzēst sīkdatnes?

Parasti ir iespējams mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu datoru. Lai to izdarītu, Jums ir jāaktivizē pārlūkprogrammā esošie norādījumi (parasti atrodas sadaļā „Palīdzība”, „Rīki” vai „Rediģēšana”). Vairāk lasiet www.aboutcookies.org.

Tomēr ņemiet vērā, ka gadījumā, ja Jūs atteiksieties vai izslēgsiet sīkdatnes, dažas tīmekļa vietņu funkcionalitātes var tikt zaudētas.